Fotografia sportowa

Jesteś organizatorem imprezy sportowej, a może prowadzisz sekcję sportową to bez wątpienia potrzebujesz porządnych zdjęć, dlaczego?

Po pierwsze do zorganizowania imprezy sportowej potrzebne są pieniądze, które dostajesz od sponsorów, oni z kolei oczekują dokumentacji, w której będzie przedstawiony przebieg zawodów, a także w jaki sposób było widoczne ich logo. Podobnie wygląda współpraca z lokalnymi władzami, które pomagają zarówno finansowo, jak i organizacyjnie, wydając odpowiednie zezwolenia, czy też zabezpieczając imprezę. Fajnie przygotowana galeria zdjęć z Waszej imprezy, gdzie widać logo sponsorów, barwy władz bez wątpienia będzie powodem do dalszej współpracy, mało tego ciekawymi zdjęciami sponsorzy, czy władze chętnie się pochwalą w swoim środowisku, co z kolei może przynieść nieoczekiwaną ofertę współpracy z innymi firmami.

Także do prowadzenia drużyny sportowej potrzebujesz pieniędzy od firm czy samorządów. Dlatego niezbędne są zdjęcia, na których widać w jaki sposób wyeksponowane zostały loga sponsorów, władz i firm wspierających.

Zdjęcia z takiej imprezy, mogą posłużyć też na przyszłość, chociażby do projektów graficznych (plakaty, koszulki, medale itd), ale także do tworzenia postów w mediach społecznościowych, dzięki czemu Wasza impreza, czy drużyna zyska na rozgłosie, co też skutecznie zwiększy jej prestiż i popularność.

Także uczestnicy, którzy będą mieli piękne zdjęcia z zawodów, w które włożyli wiele wysiłku w przygotowanie się do nich, którym towarzyszło wiele emocji, chętniej będą wracać do udziału w Waszych imprezach.

Koszt takiego reportażu uzależniony jest od czasu trwania zawodów, odległości od mojego miejsca zamieszkania (Stalowa Wola), a także ilości oddanych zdjęć. Napisz proszę do mnie lub zadzwoń, wówczas ustalimy szczegóły.

marcinscipien.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone